Czemu piszę tego bloga?

Lubię dzielić się wiedzą i moimi przemyśleniami. Blog to jest jeden ze sposobów, który mogę wykorzystać oprócz konferencji, szkoleń, warsztatów.

W miarę łatwo znajdziesz do mnie kontakt w internecie, więc nie podaję tutaj szczegółowych danych.

Na LinkedIn są zawsze aktualne dane: https://pl.linkedin.com/in/mraczka

 

Michał Rączka

Dyrektor IT (Office and Collaboration) w Grupie Naspers/Allegro.  Doświadczony ekspert zarządzania projektami.

Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach Project Management Institute oraz International Project Management Association. Członek Zarządu PMI Poland Chapter. Wykładowca na WSB w Poznaniu.

Skuteczny lider i ekspert w zarządzaniu organizacją oraz projektami z doświadczeniem w branżach IT oraz E-commerce. Umiejętnie łączący cele biznesowe z technicznymi. Skupiony na wartości biznesowej. Doświadczony w zarządzaniu projektami o charakterystyce międzynarodowej oraz wielodziedzinowej. Wprowadza myślenie systemowe i zmiany w organizacji pracy biznesu i IT. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół realizujący projekt. Pasjonat agile oraz zastosowania lean w zarządzaniu IT. Prelegent oraz panelista na konferencjach. Wolontariusz.

Posiada certyfikaty: PMP, PMI-ACP, Scrum PSM&PSPO, AgilePM Practitioner, CISA, (i inne…)

Absolwent Politechniki Szczecińskiej: Elektronika i Telekomunikacja oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji Oprogramowania. Dyplomy z Zarządzania Projektami oraz Marketingu. Ukończone studia MBA UE Poznań-Atlanta.